Шановний(-а), посетитель сайта,
Ваш запит успішно надіслано.
Наш консультант зателефонує Вам у найближчий час.
Кошик порожній

Отримайте більше від своїх тренувань з новим нагрудним пульсометром HRM-Pro Plus від Garmin

Новий преміальний пульсометр HRM-Pro™ Plus відстежує темп і дистанцію на додачу до інформації про пульс у реальному часі й динаміку бігу, а також забезпечує передачу даних ANT+ і BLE. Під час занять на легкоатлетичному манежі чи на біговій доріжці HRM-Pro Plus транслює дані про темп і дистанцію на сумісний смартгодинник Garmin, надаючи бігунам корисну інформацію для досягнення продуктивності.

«Спортсмени покладаються на нашу популярну лінійку нагрудних пульсометрів, які забезпечують передачу точних даних про частоту серцевих скорочень і продуктивність під час будь-якого тренування, тому ми раді надати додаткові показники у нашому HRM-Pro Plus», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin. «Відстежуючи темп і дистанцію під час занять на манежі чи біговій доріжці, спортсмени отримують вичерпні дані, які допоможуть їм розширити свої межі».

Завдяки технологіям ANT+ і BLUETOOTH Low Energy пульсометр Garmin HRM-Pro Plus передає точні дані про частоту серцевих скорочень і продуктивність у реальному часі на смартгодинники Garmin і велокомп’ютери Edge, а також на сумісне фітнес-обладнання, додаток Tacx Training тощо.

Щоб допомогти бігунам покращити свою форму, нагрудний датчик HRM-Pro Plus відстежує дані про потужність бігу, динаміку бігу, включаючи час контакту з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші дані, після чого передає їх на сумісний смартгодинник Garmin. Для плавання скористайтеся функцією зберігання та пересилання даних про пульс. Після запливу дані надсилаються на сумісний годинник і відображаються разом з іншими показниками плавання. Коли користувач знімає годинник для занять тими видами спорту, де його носіння заважає, HRM-Pro Plus зберігає кількість кроків, калорій і хвилин інтенсивності, а потім синхронізує ці дані зі смартгодинником за допомогою мобільного додатку Garmin Connect™ і функції TrueUp™.

Також новий пульсометр пропонує полегшений доступ до батарейки, яку можна замінити без застосування інструментів. Заряду батареї в середньому вистачає до одного року.

Коментарі

Поки нема коментарів

Залишити коментарСпівробітництво
Графік роботи:
Пн-Пт: 900 - 1800
Сб-Нд: вихідні