Шановний(-а), посетитель сайта,
Ваш запит успішно надіслано.
Наш консультант зателефонує Вам у найближчий час.
Кошик порожній

Garmin представила революційну технологію живого сонара LiveScope XR з розширеним діапазоном для прибережної риболовлі та риболовлі у відкритому морі

Компанія Garmin, найбільший та найінноваційніший виробник морської електроніки у світі, доповнила відзначену нагородами лінійку ехолотів реального часу систесмою LiveScope™ XR з розширеним діапазоном для глибоких водойм та відкритого моря. Новинка гарантує відмінну чіткість зображення риби та структури й отримала збільшений до 152 метрів діапазон сканування товщі води перед та під човном, що на 200% більше ніж у провідного конкурента.

«Риболови ще ніколи не мали змоги бачити зображень риби та структури у реальному часі на такій відстані та глибині», — коментує Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних споживчих продажів. «LiveScope XR пропонує високоефективний діапазон дії зі збереженням чіткості та високої роздільної здатності зображення. Ми знову встановлюємо стандарти для ехолота реального часу і раді продовжити впровадження цієї революційної технології для глибших водойм, щоб рибалки отримували ще більше переваг від сонара реального часу LiveScope».

Побачте більше з розширеним діапазоном
Завдяки оптимізованій конструкції та спеціальним довгастим елементам трансд'юсер LiveScope XR дозволяє мореплавцям переглядати високоякісні зображення у глибоких водоймах на близьких та дальніх дистанціях в реальному часі (до 152 метрів у прісній воді та до 106 метрів у солоній воді). Функція зворотного діапазону виводить зображення риби та структури на більшу площу екрана, а функція компресії діапазону (Compress Range) демонструє підводні деталі поблизу човна в реальному часі у високій чіткості, даючи змогу одночасно спостерігати за цілями, розташованими далі.

Система пропонує 7 кольорових палітр на вибір для забезпечення високого рівня контрастності й чіткості зображень структури та риби. Уся лінійка сонарів LiveScope, включно з новинкою LiveScope XR, оснащена додатковими датчиками, що регулюють промені сонара та компенсують рух човна. Користувач отримає стабільне зображення ехолота навіть в умовах високого хвилювання води і на великій відстані.

Три режими в одній системі
Система LiveScope XR забезпечує три унікальні точки огляду з одного кріплення, яке можна легко налаштувати відповідно до поточного методу риболовлі та побажань рибалки, без використання інструментів. Просто поверніть датчик вперед, щоб бачити, що знаходиться перед човном; наведіть його вниз, щоб просканувати товщу води під човном; або поверніть убік за допомогою кріплення для режиму «Перспектива», що входить до комплекту, щоб перейти у режим перспективи з оглядом «зверху донизу», який дозволяє переглядати ширококутне зображення усього, що знаходиться перед човном. Оберіть режим LiveScope, який найкраще підходить до актуального місця риболовлі, і огляд буде автоматично змінюватись на екрані сумісного картплотера Garmin.

Виконайте оновлення та користуйтесь перевагами системи LiveScope Plus
Система LiveScope XR містить в комплекті компактний блок «чорний ящик» GLS™ 10 з трансд’юсером LiveScope XR LVS62, а також комплект для встановлення на осі троллінгового мотора та його корпусі, кронштейн для режиму «Перспектива» та простий конектор морської мережі Garmin plug-and-play для легкого встановлення й інтеграції з сумісним картплотером. Встановивши безкоштовне оновлення програмного забезпечення клієнти можуть інтегрувати трансд’юсер LVS62 (продається окремо) в наявну систему LiveScope blackbox і таким чином легко оновити своє обладнання.

Сонар Panoptix LiveScope XR сумісний з широким спектром картплотерів і комбінованих ехолотів Garmin GPSMAP та ECHOMAP™.

Коментарі

Поки нема коментарів

Залишити коментарСпівробітництво
Графік роботи:
Пн-Пт: 900 - 1800
Сб-Нд: вихідні